Центр здоров'я та краси Weyergans -
шлях до здорового життя

Офіційне представництво німецької компанії WEYERGANS HIGH CARE AG в Україні з продажу обладнання та косметичних препаратів

WEYERGANS - це висококласна німецька компанія та спільнота людей, які працюють вже понад 30 років. Засновником є Рудольф Вейєрган, який у 80-х роках створив фундамент своєї сьогоднішньої компанії Weyergans High Care AG.
З лікарями та лімфологами він розробив унікальний механічний лімфатичний дренаж - тепер відомий як Slide Styler® . Незабаром після цього він і його дружина біолог Dr. Käthe Kreft-Weyergans придумали інноваційний продукт для самостійного дренажу – Styler Cream - перший продукт косметичної серії, який має попит і до сьогодні.
З перших років своєї дослідницької роботи Вейергани зацікавилися лікуванням слабкої сполучної тканини. Вони були першими, хто пояснював, що целюліт є місцевим порушенням лімфатичної циркуляції. У 1985 році Weyergans бу визнаний одним із головних спікерів 40-го міжнародного конгресу CIDESCO у Відні, Рудольф Вейерганс присвятив свою доповідь целюліту. Целюліт - хвороба, яка ще не визнана, як така.
Згодом його основна ідея диференційованого лікування целюліту була запатентована. Протягомі 5 років Вейєргани проводили дослідження на базі декількох інститутів у Німеччині, наприклад, у м. Макса-Планка в Геттінгені. Результати цих досліджень були опубліковані у його книзі про боротьбу з целюлітом. Ця книга перекладена 12 мовами. З роками кількість досліджень збільшувалась усі вони були пов’язанні з целюлітом та слабкими венами, а також його співпраця, як експерта у "Stiftung Warentest" зробила Рудольфа Вейергана, відомим у світі як «батько целюліту».
У 1991 р. Медична компанія була перейменована в компанію High Care Cosmetics GmbH. Впроваджували нововедення та отримували патенти на косметичні та медичні пристрої та засоби. У 1999 р. Weyergans об'єднав свої дві компанії у Weyergans High Care AG .
Сьогодні бренд High Care® представлений у більш ніж 40 країнах світу. Тепер апарати та косметика німецької компанії WEYERGANS представлені в Україні.
Всі розробки медичного та косметичного спрямування мають одну ціль: здоров’я та краса всередині та зовні. Рудольф Вейерганс: "Коли справа доходить до целюліту, до старіння або профілактики хвороби, я не вірю в чорну магію. Я вірю, що кожне явище в його окремих частинах має причини та наслідки, і їх можна пояснити. Тільки тоді ми можемо дати відповіді."
Це робить Weyergans унікальними: 30-річна компетентність, професійні навички, спонукання до інновацій та життя, покращення здоров’я зсередини та зовні.