Співпраця

Німецька компанія WEYERGANS представлена 42 країнах світу, має досвід у медичній, спортивній та сфері краси понад 30 років – пропонує перевірену та прибуткову концепцію введення бізнесу та надання послуг у сфері здоров’я та краси, у форматі WEYERGANS–центрів.

WEYERGANS-центри – це територія здоров’я та краси, у яких зосередженні послуги, які надаються за допомогою обладнання німецької фірми WEYERGANS, спеціалісти центрів проходять навчання роботи з обладнанням та отримують сертифікати. У WEYERGANS центрах використовують високоякісні косметичні препарати WEYERGANS. Дотримуються філософії та цінностей компанії.

Якщо Вам цікава інноваційна б’юті сфера? Якщо у Вас є бізнес ідеї? Якщо Ви власник салону краси та прагнете розширення послуг. Компанія WEYERGANS – це те що Вам потрібно, ефективне німецьке обладнання, змістовне навчання, якісні та результативні косметичні препарати для професійного використання у WEYERGANS–центрах, косметичних закладах та салонах краси. Результативність послуг, які надаються за допомогою обладнання WEYERGANS та косметичних препаратів WEYERGANS видно відразу . Найвибагливіші клієнти, стануть Вашими постійними та улюбленими клієнтами. Працюючи з компанією WEYERGANS Ви отримаєте хорошу репутацію, Ваші прибутки будуть високими та стабільними.

Здоровими та красивими хочуть бути усі!
А компанія WEYERGANS у цьому допоможе.

Телефони для інформації: +38 (067) 398 35 32, +38 (073) 134 06 00